Distanční výuka

Od středy 14.10. do 2.11. škola rozhodnutím vlády přechází na online výuku.

Vážení rodiče, zákonní zástupci.

Od středy 14. 10. 2020 povede základní škola Bor výuku žáků distančně. Do svých emailových schránek (zpráv ve škole online) dnes obdržíte důležité informace, včetně organizace online výuky (rozvrh). Vaším jedinou starostí je ráno děti probudit a dohlédnout, aby byly přihlášeny na škole online, nebo M.Teams podle rozvrhu. Bude to opět boj. Máme ale všichni zkušenosti z jara, takže vše zvládneme. Děti nesmí trpět touto situací. Proto se i na I. stupni učitelé pravidelně přihlásí prostřednictvím M.Teams dětem, aby jim pomohli s plněním úkolů. Stejným způsobem se s dětmi zkontaktují asistenti.
Distanční výuku prvních ročníků zajistíme již dnes papírovou formou. Vám zákonným zástupcům prvňáčků předem děkuji za spolupráci.

Škola vám nabízí obědy! Máte-li o ně zájem, objednejte je dnes, nejpozději zítra na emailu jidelna@zsbor.cz Všechny obědy a svačiny, krom přípravné třídy jsou odhlášeny. Obědy se budou vydávat formou druhého jídla v plastové krabičce u zadního vchodu do kuchyně.

Nehledejme na nadcházejících dnech negativa, řešme vše s úsměvem. Dětem se tak bude lépe pracovat.
Děkuji za pochopení a vstřícnost.

V Boru 13. 10. 2020
Daniel Koblen

V případě, že potřebujeme přihlašovací údaje do systému skolaonline.cz nebo Microsoft Teams, obraťte se na naše IT emailem: dub@zsbor.cz

Online Rozvrh1