Zápis do prvních tříd 2021

ODKAZ na ONLINE zápis (registrace):

Škola OnLine – Přihláška k zápisu (skolaonline.cz)

Dobrý den.

Zápis do prvních tříd ZŠ Bor začne od 1. března 2021 vyplňováním elektronické přihlášky. Přihlášku najdete na těchto stránkách níže. Každý z vás, kdo nemá možnost přihlášku vyplnit z domova, může po telefonické domluvě vyplnit přihlášku ve škole v domluveném termínu s asistencí pověřeného pracovníka. Tyto přihlášky vyplňte co nejdříve.

Samotný zápis uskutečníme ve dnech 7., 8. a 9. 4. 2021 (ODLOŽENO – budete informování na základě aktuální situace). Každý z vás dostane informaci o dni a hodině, v kterém se s dítětem k zápisu dostaví. Na zápis bude vyčleněna vydesinfikovaná místnost a vybraní, negativně testovaní pedagogičtí pracovníci. Jsou pro vás připraveny respirátory a desinfekce. Rodiče, kteří chtějí žádat o odklad školní docházky, také vyplní přihlášku k zápisu s žádostí o odklad. Navštíví v nejbližší době PPP Tachov (je důležité se ihned objednat). K zápisu se dostaví s vyjádřením PPP poradny a doporučením dětského lékaře k odkladu povinné školní docházky. Pro žáky s odkladem jsme připraveni otevřít přípravnou třídu.

DOPIS ŘŠ pro rodiče budoucích prvňáčků: