zapis_prvnaci

Zápis prvňáčků

Dobrý den rodiče budoucích prvňáčků a předškoláků.

Jsou pro vás připravena rozhodnutí o přijetí vašeho dítěte do první třídy, nebo odkladu školní docházky. Vzhledem k složité době poznamenané COVIDEM, berte elektronické přihlášení, jako ukončený zápis do první třídy. Ti z vás, kteří žádají o odklad dítěte a zatím nedoručili škole vyjádření PPP a dětského lékaře, obdrží rozhodnutí o odkladu školní docházky po předání těchto dokumentů.

I příští rok jsme připraveni otevřít přípravnou třídu.

Rozhodnutí si vyzvedávejte během příštího týdne 19. až 23. 4. vždy od 8:00 do 15:30 v sekretariátu školy. Vaším převzetím a podpisem je zápis ukončen.

O dalších krocích vás budeme informovat prostřednictvím emailů, úřední desky a webových stránek školy.

Děkuji za spolupráci 

Daniel Koblen