Učitel

ICT podpora

Žádosti o hesla do Školy Online nebo Office.com

  • vždy pište emailem – uveďte své jméno, jméno žáka a jeho třídu
  • ke komunikaci použijte svoji emailovou adresu, kterou jste nahlásili škole

 

Konzultační hodiny

  • po předchozí domluvě emailem nebo telefonicky

 

Kde

  • sborovna II. stupně
 
Mobilní aplikace pro Školu Online
 

App Store:

microsoftteams image 17   

Google Play:

microsoftteams image 18

 

Jak na školu online?

Přístupové údaje do systému Škola Online dostává žák (zákonný zástupce) při nástupu do školy. Jsou platné po celou dobu školní docházky. 

Zákonní zástupci mají své vlastní přístupové údaje s právy „rodič – zákonný zástupce“. Tyto účty slouží k oficiální komunikaci se školou, např. umožňují tzv, elektronické omluvenky.

Systém Školy Online umožňuje rovněž instalaci mobilní aplikace do vašich telefonů nebo tabletů. Pokud však zaznamenáte jakékoli problémy s fungováním této aplikace doporučujeme ji NEVYUŽÍVAT. Aplikace pro mobilní telefony byla naposledy výrobcem aktualizována před 4 lety a může být tedy na některých telefonech nestabilní a nespolehlivá. (Vydání nové verze je ohlášeno na rok 2023.)

Ke stažení

Office.com - licence na microsoft 365

Škola vlastní licence na produkty Microsoft Office 365. Ty umožňují našim žákům ZDARMA získat všechny tyto produkty pro své domácí počítače. 

Přihlašovací údaje do účtu Microsoft žáci dostávají obvykle ve 4. ročníku s počátkem výuky předmětu Informatika. Máte-li však zájem o licence zdarma dřív, neváhejte a napište si na výše uvedený email.

 

Projekt e-bezpečí.cz